FRÍO MAYO. 31.03 - 1.04.2018

Как это было
Ответить
Аватара пользователя
Шустрик
Сообщения: 580
Зарегистрирован: 19 фев 2008, 20:18
Команда: Normanne
Ваш город: Харків, Київ
Откуда: Харків (ХОКС)

FRÍO MAYO. 31.03 - 1.04.2018

Сообщение Шустрик »

Інформація по грі в Черніговський області була тут https://forum.militarist.ua/viewtopic.p ... 36&start=0

Напишу від гранатометника відгук.

Готування до гри
Звернувся до мене орг. Offcourse
Треба прийняти участь у грі + створити 4 бІмби С4 вагою 2-3кг та влаштувати мінометний обстріл на далеку відстань.
Я запропонував декілька варіантів. Саме приємне що орг погодився на ось такі штуки

Изображение

Почав роботу. Закупивши ракети в магазинах почав їх змінювати. Перший блін як то кажуть комом. Ракета взлетіла, но занадто високо вибухнула, разкидавши в різні сторони піротехнічні "зірочки". Друга ракета пролетіла 210м та довбанула по дорослому. Я від щастя аж запригав, бо видовище було неймовірне......... Зняти зміг тільки перший запуск........ виклав відгук з відео в групу - не всім сподобались піротехнічні "зірочки". Тому запропонував їх зовсім прибрати. Ну точніше зробити звичайну аірсофт гранату з реактивним двигуном.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Випробовування в ночі показали чудові результати. Потім ще робив декілька іспитів.

На відео не вдачний експперимент, бо фітіль відмовився горіти
https://youtu.be/U3WQNsQ0b7s

Як виглядає праця такої аірсофт ракети с "зірочками" та без "зірочок" можна подивитись тут
https://youtu.be/7G7Y2Jitgjk
https://youtu.be/fo3IxFtVTsk

Створив для гри 26 штук на три реактивні установки

Також створив бІмбу С4.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

перші її випробовування були невданими, бо фітіль відмовлался горіти. Тух майже одразу опісля піджигання......... Через деякий час замінив його. Довбануло ну дуже чудово ))))
https://youtu.be/J-RmzebwUFo

Часу не вистачало, тому свій барабанний гранатомет нормально не підготував. І також зміг створити лише 36 пострілів
При приїзді на полігон продовжував займатись гранатометом, та С4. С4 підготував, а вот свою лялю не зовсім нормально

Рейд
По сценарію у нас старт на 5 годин раніше. Розподілили хто що тягне і потопали під дощем до точки старту.
Коли йшов, думав що топаючи по траві - у багнюці ноги не будуть тонути. Помилявся.
З самого початку почали грузнути.
Навколо туман, краса. Йду в оточенні такиж самих шизоїдов як і я)))))) Приємно морально по саме не могу. :D
На початку шляху почались нам траплятись маленьки річки. Деякі нормально переходили, в деяких ноги провалювались аж до коліна....... І авжеж ноги у всій рейдовій групі промокли на самому початку гри (виняток - один хлопець одянув на ноги радянський хімзахист)
Понакидали на себе плащь-накидки і далі пішли до точки старту.

Точка старту
Відпочиваємо в лісосмузі та готуємось до виходу. Поки усі відпочивають, я доробляю ракети та прилеплюю їх з чехлами до "мінометів", щоб зручніше було тягти та використовувати в бою. Дощь дав о собі знати тим, що в моєму шестістволі,- в бою залишилось лише 3 стволи :? Ну три це хоть щось, ніж зовсім нічого. Домовились так, що група Реда та я - це ходяча арта))))) Ред Шамрок та його хлопці взяли по одному "міномету" з ракетами. Плюс між собою розподілили С4. Одну я поклав у рюкзак.

Зв'язались з нашою розвідкой і вийшли на зустріч з ними.
Навколо краса - туман, як в крутих фільмах жахів. На 100м нічого не видно.

Изображение

Изображение



https://youtu.be/zh5bnnLNeXw

Зустрілись з розвідкой та потопали робити бо-бо противнику в аеропорту, в повній темряві :D


Аеропорт
Поки йшли до аеропорта в режімі "стелс", в темряві та тумані - декілька разів ховались від грузовиків та машин.
В аеропорт зайшли тихо. Нас так і не помітили.

Розвідка пішла вперед шукати цілі для підриву. Групу арти залишили біля маленької будівлі. І залишили нас самих, без прикриття блін.......... Потім бачимо первий підрив С4 - красиво так довбануло. Почули думаю усі. :lol: Вибігає противник з мертвяка та з перепуу пускає сигнальну ракету................ повернувся в мертвяк.

Рухаємось далі. Перевіряємо будівлю за будівлей. Десь іноді чутно постріли.
Доходимо до крайної будівлі (ангару) - бачу в полі якісь сілуєти. Кричемо пароль...... відповідь ноль. Вони далеко - розумію, що не дістану, але ракети летять на 150м, тому їми можна дістати. Кричу хлопцям: "запускай ракети".........
Полетіли у нас над головою, в густому тумані реактивні ракети - блін красиво 8) В далі - вибухи. Ворог такого не очікував, засуєтився. Когось дістали. Знову і знову чутно шум реактивних двигунів і видно як вони літять в даль. Ворог всеодно наступає. Його набагато більше нас. Починаю я довбати з шестіствола.
Зашуміли привода. Відходимо до ангара.
Хлопці продовжують пускати ракети. Деякі нажаль летять не далеко, так як цепляються за внутрішє кільце в установці (моя помилка при створені) Продовжуємо бій з ангару. У Реда відмовив привід, тому він пускає тільки ракети. Підїзджає машина ворога з десантом - я по ній довбанув ......... полетіли ракети......... В мене відмовило ще 2 стволи, як на зло. Закінчились заряди в сумці та здох аккум. Лізу в рюкзак за новим аккум-ом та гранатами......... В повній темряві, під час бою це важко робити, бо темно, як у дупі Обами :lol: :lol: :lol:
Тока підготувався стреляти - прилітає ручна граната і вибухом вбиває мене та Реда.......під час бою загубив свій мертвяцкий ліхтарик :?
Вже половина нашої групи знищено..........потопали на мертвяк.

У мертвяку з'ясувалося, що деякі хлопці з нашої сторони не можуть вже грати. Орг. у 23:00 нас знову випускає у гру. В рюкзаку в мене все також лежить одна С4. До цього хлопці наші ще десь підірвали другу ціль. Вирішили йти шукати виживших хлопців нашої сторони, та далі виконувати завдання (ще ж є 3 ціль). Зібрались усі в одной будівлі і під прикриттям темряви пішли далі. Знаємо що ворог навкруги шастає також тихо, та намагається зачищати будівлі.

Йдемо тихо понад забором. Десь попереду наші хлопці майже в упор натрапляють на кулеметника ворога. Зав'язався бій. Я туди почав пускати гранати. Розуміємо, що більшість сил ворога зібралася та поперла на нас. Йде приказ на відступ в поле для євакуації........ По завданню треба знайти плоский майданчик 100х100м дочекатись деякий час, та тоді запускати дим для евакуації.
Все знайшли. Чекаємо........... Бачимо, що ворог почав шастать по полю, світити ліхтарями та шукати нас. А залишилось в живих 6 чоловік з 15. Залягли (точніше попадали в калюжи). Коли вже ворог почав світити на нас - довелось відкрити вогонь. Я був одним з перших хто відкрив вогонь. Моя граната чітко прилітає под ноги ворогу і вибухає........ пішла жара. Ми запускаємо дим. У нас одного бійця вбили........ Тримаємось до останього, бо здаватись в полон ніхто не збирається.
Тут крик від організатора: "Стоп ігра. Всім залишатись на своїх містах .........."
Нас залишилось 5 чоловік у живих. І також багато живих навколо ворогів. Орг. все це бачить і повідомляє, що евакуюватися ви б нікак не змогли, бо гелікптор був би збитий, плюс ми не знищіли склад зброї (останню третю ціль)

Далі я для краси бабахнул свою С4, ну і також бахнули останню четверту. :D І саме приємне було опісля гри- це посидіти в гарній компанії у справжнього кам.яного каміна. Біля нього ми сушились по черзі усі, ділячись враженнями від гри.

Усім за все дуже-дуже дякую. Це була краща гра для мене 2018 року
Кінець
Безвихідних ситуацій НЕ БУВАЄ !!!
барон Мюнхаузен

Креслення своїх виробiв не Скидую !!! і не продаю !!!! (виняток мій друг старий - Басмач) Вони підуть зі мною в могилу. Ось таке я "падло"
З любов'ю Шустрик)))))))))
Аватара пользователя
Шустрик
Сообщения: 580
Зарегистрирован: 19 фев 2008, 20:18
Команда: Normanne
Ваш город: Харків, Київ
Откуда: Харків (ХОКС)

Re: FRÍO MAYO. 31.03 - 1.04.2018

Сообщение Шустрик »

Чудові фотки з тієї гри ві Редшамрока

https://photos.google.com/share/AF1QipO ... pwLTNpMVhn

Изображение

Изображение

Изображение
Безвихідних ситуацій НЕ БУВАЄ !!!
барон Мюнхаузен

Креслення своїх виробiв не Скидую !!! і не продаю !!!! (виняток мій друг старий - Басмач) Вони підуть зі мною в могилу. Ось таке я "падло"
З любов'ю Шустрик)))))))))
Ответить

Вернуться в «Репортажи»