1-3 грудня. "осінній" рейд 2017.

Как это было
Ответить
Аватара пользователя
Шустрик
Сообщения: 580
Зарегистрирован: 19 фев 2008, 20:18
Команда: Normanne
Ваш город: Харків, Київ
Откуда: Харків (ХОКС)

1-3 грудня. "осінній" рейд 2017.

Сообщение Шустрик »

Гра проходила в Київський області.
Інформація по грі була тут https://forum.militarist.ua/viewtopic.p ... 6&t=167207


Поїхали

З четверга на п'ятницю не спав - готував гранатомет з пострілами. 40 зробив, але не встиг зарядити їх вишибним. Дуже дякую Руді, що він мені допоміг в цьому питанні. Перед шикуванням допоміг мені 25 пострілів зарядити........
Доречі, хотів вибачитись перед усіма, так як на рейд приїхав вже втомлений. Із-за цього, на 3 ніч майже бе сну, дуже повільно рухався і затримував групу Атаки. Так більше робити не буду.
- На рейд приїхали на жаль не всі групи зареєстровані........
- Мене та Руді спочатку групи Атаки не хотіли брати до себе на усю відстань...... Командор пояснив, що тоді їм буде неймовірно важко взяти базу, тим паче Атаки вийшло майже в 2 рази менше ніж Оборони + Оборона мала 3 машини....... Домовились на тому, що з п,п'ятниці вечора до 4 години суботи, - я та Руді буду на стороні Оборони, а після переходжу разом з Руді на сторону Атаки.

Ніч п,п'ятниці. Вивезли нас на військовій вантажівки десь в лісі. Пішли
Топаєм-топаєм. Капає по трошки, мокро, сиро, багнюка, багнюка, багнюка.
Вийшли на залізну дорогу для перехвату груп Атаки.
Чекаємо 2 години. Холодно, спати хочеться неймовірно,мокро.
Потім повідомив Редут, що помітив групу з 4 чоловік, котрі переходили залізну дорогу десь в 250м від них.
Через деякий час знову пішли.
Все ще ніч, топаєм-топаєм. Повний місяць - красота. Навкруги місяця хмари. Обстановка така, наче попав в фільм жахів про вампірів та вовкулак. Не вистачало тільки вою вовків :lol:
Нарешті дійшли до нашої Бази. На відпочинок до ранку залишилось десь 3 години.
Їх використали на сон.

Ранок суботи
Встаємо потрохи. Я не втрачаючи часу бігом доробив останні 15 пострілів. Мене ставлять в групу патруля. Командор дає наказ залишити рюкзаки, бо йти доведеться дуже багато. Узяв гранатомет, 20 пострілів і трохи цукерок.
Вийшли.
Йдемо-йдемо в пошуках ворожих груп. Грязь усюди навкруги......
О 2 годині дня с язиками за плечима пришли на базу, нікого не знайшли. Знаходили тільки сліди собак і по одинокі сліди людей. Сліди груп не знаходили
В мене та Руді залишився час на відпочинок десь годину-півтори. Сніг пойшов мокрий з дощем.
В одній із будівель з Руді зробили вогнище маленьке та почали готувати гарячу їжу з каш, тушонки і т.д.

Час уходу на іншу сторону. Накинули на себе плащі та пішли на зустріч з групою Атаки.
Знову, сніг, дощ, грязюка, чвак-чвак.
Зустрілись з усіма. Місце знайшли цікаве - можна сказати культурне зі столом, лавками та навісом посеред лісу. Єдине що, навіс від дощу не захищав майже - усе було мокре. Йшла дискусія о котрій же годині опісля старту підемо атакувати базу оборони. Багато хто вже промок наскрізь та змерз, тому вирішили майже опісля початку старта місії - одразу ж вирушати.
Переробив свій гранатомет. Зняв приклад і приліпив скотчем та ізолентою до рами гранатомету два акумулятори, щоб можна було з величезною швидкістю випустити по базі 40 пострілів і не возитись довго з перезаряджанням акумуляторів. :D Ну так як ворога набагато більше нас, він в обороні, тим паче МЕГА страшний та жахливий дядьку Командор з Тактичною Симуляцією командує усім цим........ все це автоматично прибавляє ще в рази більше ворогів на полі бою :lol:
По секрету - деякі хлопці усвідомлюючи це, - казали що ми йдемо на смерть і завдання майже не реально виконати, но побратими майже матом казали: "от щяс кого-то відп.....у!!! Ми не вмремо, а навпаки усіх вб'ємо....."

Вже темно. Накинули на себе усе спорядження з рюкзаками та пішли. Тихо йдемо, грязь, грязь, багато грязі, чвак-чвак, дощ, сніг.
В 500м від бази роз,єднались на декілька груп, щоб з усіх сторін атакувати базу.
Почали атаку бази з того, що наші хлопці біля будівлі підірвались на розтяжці. Бачу там хтось почав ліхтарем туди-сюди водити та щось шукати........ Довбанув туди декілька гранат, но не швидко, бо 3 стволи відмовили з 6, так як гранатомет був наскрізь мокрий - заржавіли контакти на свічках накалювання........ Мені оруть - не треба, там є наші....... Далі розгортаю гранатомет і в місце де побачив стрільбу, починаю ще довбати з гранатомету. Туди куди попав, - загорілись червоні, "мертвяцкі" ліхтарики....... По мені намагались три рази стрельнути з гранатомету, но 2 рази гранати рикошетіли та повертались в іншу сторону. Третій раз із-за кущів граната противника не улетіла далі 15 метрів від стріляючого. Все це бачив, розрахував політ гранат та ще туди накидав декілька + мій колега з гранатомету "канарейка" теж вдало попав" , що опісля його пострілу загорілось ще 2 "мертвяцькі" ліхтарики.
Підійшов майже до військової вантажівки. Під час бою чули якусь дивну плутанину. Хтось кричав 10-20.....постріли. Тут команда "відступаємо", бо ми вже скомуниздили що треба..... Розгорнулись і почали відступати. Бій йшов десь хвилин 6-10. Втікаючи чули голос Командора :D Щось він кричав групі Альфа......

Збір на точці під дощем.
В 300м від нашої точки збору - живі хлопці (я в тому числі) приготувались відбиватись від погоні. Зайняли так позиції, щоб роздовбати колону сторони оборони.
Дочекались поки наші мертві прийшли на точку, Об.єднались і почали вирішувати що далі робити і як йти. Багато хто з нас не міг повірити що ми так швидко виконали завдання з такими не великими втратами + третина сторони атакуючих навіть не зробила жодного пострілу. Ми цього не очікували. Всі питали - де м,ясо, де затяжні нереально важкі бої з великими втратами?........ Руді засмутився, бо до мене ніхто не дійшов і він із-за цього нікого з ворогів не вбив, точніше він зовсім жодного разу не зробив пострілу. Тільки дивився, як я херачу далеко кудись по ворогу гранатами. :roll:

Нічь, дощ-дощ, топаєм-топаєм, бруд,багнюка, майже пливемо, чвак-чвак-чвак.
Йдемо вже декілька годин для евакуації. Топаємо з оглядкою, бо Командор десь поруч на 3 машинах........ він не вміє програвати, буде по любому мститись. Так просто нас не залишать в покої :lol: :lol: :lol:
Дуже усі втомились. Із-за цього декілька разів хлопці падали плашмей в калюжі з багнюкою ......... Я теж вже не витримував великого темпу ходьби. Просив зупинитись і дати хоть трошки усім відпочити......
Дійшли до Залізної Дороги. Пройшли вздовж неї майже кілометр(мені так казалось). У багатьох було питання - навіщо ми так робимо, бо нас зараз помітять, почнеться бойня, ми вже втомлені, а ворог на машинах не втомлений, і його набагато більше ........ перейшли Залізну Дорогу, пройшли в іншу сторону вздовж неї ще 500м. Зупинились. Хлопці з,єднались з орг-ом щоб запросити для евакуації вантажівку. Точніше, щоб мокрими наскрізь від багнюці не чекати її годинами......... Приказ йти до точки евакуації і тільки звідти робити запроси........ Йдемо знову

Нічь, неймовірно втомлені, наскрізь мокрі дійшли.

Евакуація на вантажівці.

Як попав до дому (це було опісля 12 години ночі)- одразу ноги затягнув у гарячу вану. Від кайфу заснув прямо з ногами в ванній - майже не влаштував потоп вдома......... :lol:

Усім хто приймав участь в цьому - дуже-дуже дякую!!!

Пи.си.
Ще раз перепрошую усіх, що приїхав на такий рейд сильно втомлений, спробую так більше не робити.
Безвихідних ситуацій НЕ БУВАЄ !!!
барон Мюнхаузен

Креслення своїх виробiв не Скидую !!! і не продаю !!!! (виняток мій друг старий - Басмач) Вони підуть зі мною в могилу. Ось таке я "падло"
З любов'ю Шустрик)))))))))
Аватара пользователя
Шустрик
Сообщения: 580
Зарегистрирован: 19 фев 2008, 20:18
Команда: Normanne
Ваш город: Харків, Київ
Откуда: Харків (ХОКС)

Re: 1-3 декабря. "Осенний" рейд 2017.

Сообщение Шустрик »

Доречі. Хлопці с Запоріжжя виклали чудові маленьки відео з рейду

https://www.youtube.com/watch?v=S5mPvb4 ... e=youtu.be

https://youtu.be/DDcrU1YarGM
Безвихідних ситуацій НЕ БУВАЄ !!!
барон Мюнхаузен

Креслення своїх виробiв не Скидую !!! і не продаю !!!! (виняток мій друг старий - Басмач) Вони підуть зі мною в могилу. Ось таке я "падло"
З любов'ю Шустрик)))))))))
Ответить

Вернуться в «Репортажи»