AG 36

Производство пиротехники и моделей грантометов различных конструкций

Модератор: Шустрик

Ответить
Аватара пользователя
Шустрик
Сообщения: 580
Зарегистрирован: 19 фев 2008, 20:18
Команда: Normanne
Ваш город: Харків, Київ
Откуда: Харків (ХОКС)

Re: AG 36

Сообщение Шустрик »

AG 36 можна зробити декількох типів.

1 варіант - без гільзовий. Доведетьса вам тоді пожертвувати антуражністю заряджання. Граната буде запіхуватись з дульної сторони із великою силою, як в ГП-25, ГП-30. НА ваш вибір можно буде поставити дно під пластикові гранати, котрі розробляв для Басмачя наприклад

Изображение

Або самі будете клеїти

2 варіант - з гільзою. Е декілька варіантів створення гільзи:

а) нічого не переробляемо з AG 36, но доведеться зробити гільзу котра буде спрацовувати від натискання на маленьку, втоплену в гільзу,- кнопочку у центрі. Чому утоплену -щоб випадково в кармані у вас не був здіснений постріл

б) переробляемо трохи AG 36. Проводимо проводку + десь ховаемо аккумулятор. У гільзу буде встроена тільки свічка накалювання.
Також гільза буде стреляти або пострілами Басмачя, або картонними пострілами типа таких
http://forum.militarist.ua/viewtopic.php?t=91259
Наскільки мені відомо - зараз Garfield дае піздюлей російським окупантам, тому не завжди з ним е зв,язок
Зразу кажу - я ненавиджу комусь клеїти гранати - нервів не вистачае. Тому краще брати їх у Басмачя по 15-16 грн, або самому клеїти

З ціною по усім варіантам зараз нічого не можу сказати, тому що не знаю скульки возьме токарь за працю і скільки уйде у мене часу на работу з AG 36
Безвихідних ситуацій НЕ БУВАЄ !!!
барон Мюнхаузен

Креслення своїх виробiв не Скидую !!! і не продаю !!!! (виняток мій друг старий - Басмач) Вони підуть зі мною в могилу. Ось таке я "падло"
З любов'ю Шустрик)))))))))
Ответить

Вернуться в «Мастерская Шустрика»